Get Adobe Flash player


Architektams, dizaineriams ir projektuotojams


Kviečiame architektus, dizainerius ir projektuotojus bendradarbiauti projektuojant pastatų šildymo ir elektros sistemas, nes esame įsitikinę, kad bendromis jėgomis bus parengtas tobulesnis projektas. Taip pat norėtumėme pabrėžti, kad mūsų įmonė nuolatos ieško naujų, ekologiškų, novatoriškų ir ekonomiškų sprendimų, ir džiaugiasi galėdami pasidalinti patirtimi. Tikime, kad mes kartu galėsime supažindinti visuomenę su naujienomis "žaliosios" energijos srityje, kylančiomis problemomis ir jų sprendimo būdais Lietuvoje bei kitose Europos šalyse. Informuosime visuomenę, skatinsime aktyviai dalyvauti sprendžiant "žaliosios" energijos plėtros klausimus, populiarinti "žaliąją" energiją, kaip galimybę sumažinti taršą ir energetinę priklausomybę bei sutaupyti!

UAB "SW Baltic" komanda suteiks nemokamas konsultacijas apie įvairaus tipo vėjo jėgainių, saulės elektros modulių, saulės kolektorių, elektrinių spindulinių šildymo sistemų pritaikymo ir montavimo principus.


Prekybininkams, statybininkams ir montuotojams


Kviečiame bendradarbiauti prekybos, statybos ir montavimo įmones, kurios specializuojasi šildymo, elektros instaliacijos, žaliosios energetikos srityse. Todėl kviečiame Jus, Lietuvos verslo atstovus ir pavienius asmenis, nelikti nuošalėje bei populiarinti alternatyviuosius energijos šaltinius bei jų panaudojimo būdus.